Meka Su Arıtma Sistemlerine Hoşgeldiniz. 22 Yıllık Tecrübe İle Karşınızdayız.
  • Pamuklar Mah. Seval Cad. No:66/A
    Yenimahalle / Ankara
  • 0312 557 02 77
    info@mekasuaritma.com
  • 09:00 & 18:00
    Pazar Kapalı

Hakkımızda

Hakkımızda

Meka Su Arıtma 21 yıla yaklaşan ticari hayatı boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.Kurulduğu günden itibaren Su Arıtma Sistem ve Ekipmanları konusunda satış yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

Evsel ve Endüstriyel su arıtma alanında ithalat,ihracat,sistem tasarımı, montaj ve montaj sonrası hizmetler ve mevcut evsel su arıtma cihazlarına ve endüstriyel su arıtma sistemlerine ait muhtelif parçaların teminini sağlamaktadır.

Hizmetlermiz montaj sonrası periyodik bakım işlemleri, yıllık bakım işlemleri,süpervizörlük işlemlerini de kapsamaktadır.Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, iyi hizmet, zamanında teslimat ve uygun fiyat politikası olmuştur.

Çalışma hayatında başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan "Meka Su Arıtma" gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Neden Bizi Seçmelisiniz

Bizi tercih etmeniz için önemli olduğuna inandığımız sebepleri aşağıdaki başlıklar altında toparlamaya çalıştık.Sizleri de müşterilerimiz arasında görmekten onur duyarız.

Uygulama Alanlarımız

Kafe, Restoran ve Mutfak
Kafe, Restoran ve Mutfak İçin Su Arıtma
Medikal & Laboratuvar Ve Kimya
Medikal & Laboratuvar& Kimya İçin Su Arıtma
Otel & Motel Ve Pansiyon
Otel & Motel & Pansiyon İçin Su Arıtma Sistemleri
Kuru Temizleme & Çamaşırhane
Kuru Temizleme İçin Su Arıtma
# Diğer Uygulama Alanlarımızı Görmek İçin Tıklayınız #

Teklif Talep Formu

Kurulmasını istediğiniz Su Arıtma Tesisinin proje verilerini oluşturabilmek ve en optimal projeyi yapabilmek için aşağıdaki formu mümkün olduğunca yanıtlayınız. Uzman kadromuz size en kısa zamanda dönecektir...
en iyi su arıtma cihazı - kiralık su arıtma cihazı - su arıtma filtresi